Zilveren Camera winnaars op de stations

03-12-2010
1 min leestijd

De winnende foto’s van de Zilveren Camera worden in een reizende tentoonstelling getoond op de grote stations. Dat zijn Stichting De Zilveren Camera en de NS overeengekomen, zo meldt de stichting via Twitter. Op welke stations de foto’s komen te hangen is nog niet bekend. Vanaf kerst zijn op Amsterdam CS als proef de winnende foto’s van vorig jaar te zien. Vanaf februari 2011 moeten de nieuwe winnaars te zien zijn voor de treinreizigers. De winnaar van de Zilveren Camera wordt op 23 januari bekend gemaakt, de genomineerden op 12 januari. De inschrijving voor de Zilveren Camera 2010 en de nieuwe Canon prijs voor vernieuwende fotojournalistiek is ondertussen geopend. Naast deze twee prijzen wordt op 23 januari ook bekend wie de Nationale Portretprijs gaat winnen. De prijs voor fotojournalisten onder de 35 jaar is blijkbaar vervallen, wat ik op zich jammer zou vinden.

Vandaag is ook de inschrijving voor de World Press Photo geopend. Om mee te kunnen doen moet je je voor 7 januari opgeven en voor 13 januari je foto’s hebben ingestuurd.

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Categorieën

Nieuwste van Blog

Utrechtse fotojournalist Marnix Schmidt overleden

07-02-2025 19:06

Afgelopen woensdag is de Utrechtse fotograaf Marnix Schmidt op 71-jarige leeftijd overleden na een ziekbed. Ruim 35 jaar legde Marnix het nieuws in Utrecht in omgeving vast voor het Utrechts Nieuwsblad (later opgegaan in het AD). Als fotograaf en als mens was Marnix een graag gezien persoon.
(meer…)

Trump en Musk samen, ik kan er naar blijven kijken

20-01-2025 11:07

Een foto met Trump en Musk is een van mijn favoriete foto’s van het afgelopen jaar. Niet omdat ik die mannen zo aantrekkelijk vind. Godbetert, in geen enkel opzicht. Ze geven mij eerder nachtmerries. Maar die foto is prachtig.
(meer…)

Ga naarOmhoog

Mis dit niet

Trump en Musk samen, ik kan er naar blijven kijken

Ik ben gefascineerd door een foto waar Trump en Musk

De fotojournalist is een hardwerkende Nederlander. Maar verdienen?

Uit de eerste NVJ Arbeidsmarktmonitor is een goed beeld te